KURZY ŠPANIELČINY
V BRATISLAVE
V ŠKOLE

KURZY V BRATISLAVE JARNÝ SEMESTER

Štandardné kurzy prebiehajú V ŠKOLE.
Začínajú 10. juna | trvanie: 9 týždňov - 2x do týždňa (pondelok - streda) - (utorok - štvrtok) alebo 1x do týždňa (piatok).

INDIVIDUÁLNE KURZY Prebiehajú v škole alebo online. VIAC INFO

ONLINE KURZY Ak uprednostňujete študovať online. VIAC INFO

KURZY ŠPANIELČINY V BRATISLAVE
Od 10. juna do 8. augusta | Trvanie: 9 týždňov.
Malé skupiny | Cena: 168€ (Piatok 148€)

NAPÍŠ NÁM!

Naša škola španielčiny funguje už od roku 2011. Jedenásť rokov skúsenosti s výučbou španielčiny na Slovensku. Ponúkame najlepšie zážitky pri výučbe španielčiny v Bratislave. Čakáme práve na teba!

Naši učitelia sú Španieli, ale hovoria po slovensky na komunikatívnej úrovni, takže sa s nimi bez problémov dohovoríš. Na hodinách však hovoríme len po španielsky, a to aj s úplnými začiatočníkmi. Naša metóda je založená na komunikácii iba v španielčine.

Bratislava, Klariská 328/14

[email protected]

NAUČIŤ SA PO ŠPANIELSKY V BRATISLAVE?

Naše kurzy španielčiny sú ten správny spôsob

Škola La Latina vznikla 23. februára 2011 a od tohto dňa sme rástli a menili sa, až sme sa stali jednotkou medzi jazykovými školami v Bratislave a zvyšku Slovenska, a vyznačujeme sa profesionalitou a efektívnosťou našich vyučovacích metód. Ponúkame najlepšie kurzy španielčiny v skupinovej alebo individuálnej forme, prípadne lekcie prebiehajúce mimo školy v Bratislave.
Naši profesori sú rodení hovoriaci zo Španielska a Latinskej Ameriky so vzdelaním a rokmi skúseností vo výučbe španielčiny pre cudzincov, a najmä slovákov. La Latina sa nachádza v srdci Bratislavy, naša poloha je výborná najmä preto, že sme v centre s perfektným prístupom autobusom či električkou, alebo môžeš prísť na bicykli a zaparkovať na našom súkromnom parkovisku.
La Latina má 7 moderných, útulných tried, ktoré sú zároveň perfektne prispôsobené na výučbu v ktoromkoľvek ročnom období, nech sa ti s nami čo najlepšie študuje. Si len jeden klik od toho, aby si zažil jednu z najlepších skúseností v tvojom živote. Čakáme na teba!

Kurzy španielčiny v centre Bratislavy v tých najlepších priestoroch

“Kvalita našej výučby je to, čo nás odlišuje od ostatných” Vďaka 10 rokom nepretržitej výučby v Bratislave sme najstaršou a najkvalitnejšou školou španielčiny v meste. Vďaka našej metóde už od začiatku začneš hovoriť a konverzovať po španielsky, veľmi rýchlo sa naučíš slovíčka a gramatiku a uvidíš rýchly pokrok.

Atmosféra na hodinách v La Latine je jedinečná, profesori, ktorí sú rodení hovoriaci, sa ti prispôsobia a urobia všetko pre to, aby si si kurz naozaj užil.

  • Konverzácia už od prvého dňa
  • Zábava a profesionalita
  • Najlepšie priestory v centre Bratislavy
  • Malé skupiny

NAPÍŠ NÁM!
interface
interface

BRATISLAVA

La Latina

portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
shape shape

ČASTÉ OTÁZKY

Máš nejaké otázky?

Ak sa chceš prihlásiť na skupinový kurz, musíš si najskôr vybrať vyhovujúci a dostupný kurz. Na rezerváciu miesta v skupine treba uhradiť cenu kurzu v plnej výške alebo minimálnu zálohu 50€. Toto je možné urobiť podľa pokynov odoslaných e-mailom. V prípade záujmu o vystavenie faktúry s tvojimi údajmi je potrebné tento fakt oznámiť vopred, ešte pred zaplatením kurzovného.

Na skupinový kurz sa môžeš prihlásiť kedykoľvek pred jeho začiatkom, alebo aj po jeho začatí, pokiaľ sú ešte k dispozícii voľné miesta. Odporúčame sa zaregistrovať čo najskôr, aby si nezostal bez voľného miesta v požadovanej skupine.

Novým študentom, ktorí nie sú úplní začiatočníci, odporúčame v našej škole absolvovať zaraďovací test osobne (po dohodnutí dňa a času e-mailom) alebo telefonicky. Študenti, ktorí úspešne ukončili kurz v našej škole, budú môcť pokračovať v ďalšej úrovni.

Prvou možnosťou je zaplatiť celú cenu kurzu už počas registrácie, alebo môžeš zaplatiť iba zálohu 50€ a zvyšok kurzovného uhradiť neskôr. Celý kurz musí byť zaplatený počas prvého týždňa a to v škole, alebo prevodom na bankový účet podľa pokynov v e-maile.

Skupinové kurzy sa konajú dva dni v týždni (pondelok a streda alebo utorok a štvrtok) a hodiny trvajú 90 minút. Máme aj druhú možnosť: piatkové skupiny, jeden deň v týždni a 120 minút. Obsah kurzov určuje škola. Škola takisto určuje cenu, trvanie kurzu, dátum začatia a dátum ukončenia kurzu. Počet študentov v skupine je medzi 4 a 10.

Počas výučby sa používa iba španielčina. Celá výučba je vedená v tomto jazyku (dokonca aj pre začiatočníkov), pretože učiteľ vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam vie, ako to dosiahnuť. Znalosť slovenského alebo anglického jazyka nie je podmienkou.

Počas kurzu sa používa učebnica podľa zodpovedajúcej úrovne. Táto kniha nie je zahrnutá v cene kurzu, ale je možné si ju v škole zakúpiť. Počas hodín budú učitelia bezplatne rozdávať aj doplňujúce materiály s vysvetleniami a cvičeniami.

Každý študent musí patriť do jemu určenej skupiny podľa svojej úrovne a rozvrhu (vždy v rovnaké dni a hodiny). Len veľmi výnimočne je možné navštevovať kurzy dvoch skupín v rôznom čase, avšak dohoda je možná e-mailom. Ak sa počas prvého týždňa kurzu usúdi, že úroveň nie je dostatočná, pokúsime sa o nájdenie najlepšieho možného riešenia pre študenta, samozrejme po predošlej e-mailovej dohode.

Učitelia našej školy sú rodení učitelia zo Španielska alebo z Latinskej Ameriky, ktorí majú učiteľské vzdelanie a skúsenosti. Každý z nich je iný, ale všetci majú schopnosti a nadšenie pre výučbu.

Všetci naši učitelia majú univerzitné vzdelanie a tréningy v špecifických oblastiach, týkajúcich sa učenia španielčiny ako cudzieho jazyka. Náš tím pozostáva aj z učiteľov, ktorí majú vzdelanie v oblasti práva a ekonomiky, a sú špecialistami vo vyučovaní obchodnej španielčiny. Všetci však zdieľajú rovnakú vášeň a entuziazmus pre vyučovanie španielčiny.

Skupinové kurzy sa vyučujú našou vlastnou vyučovacou metódou Bullidor. Každá skupina môže mať hodiny s rôznymi učiteľmi, ktorí sú zladení tak, aby zabezpečili riadne fungovanie kurzov. Hodiny sú dynamické a veselé a študenti sa nielen učia, ale aj zabávajú.

Na konci kurzu, ak sa študent pravidelne zúčastňoval hodín a prešiel záverečnou skúškou, bude môcť získať certifikát o účasti na kurze.

Dôležitou vecou pri učení sa cudzieho jazyka je používať ho (to platí aj pre začiatočníkov), takže už od samého začiatku budeš na hodine používať španielčinu. Rozumieme, že každý človek je iný, a niektorí sa chcú do vyučovacieho procesu zapájať viac, a niektorí menej. Žiadny problém! Všetci robíme chyby, práve to je ale spôsob, ktorým sa učíme. Naše skupinky na kurzoch sú malé a s dobrou atmoférou, aby si si jazyk nielen precvičoval, ale sa aj učil na chybách iných študentov, ktorých budú učitelia opravovať.

Ako vždy, keď sa učíme niečo nové, pokrok závisí od miery nášho úsilia. Zo strany školy, naši učitelia, využívajúc našu metódu a svoje skúsenosti, urobia všetko pre to, aby sa tvoje znalosti španielčiny znásobovali, ale je dôležité, aby si aj ty vložil svoju časť úsilia do tohto procesu.

Čo hovoria naši študenti?

Opinions by Google Reviews

Úroveň B2:
Dobrá lokalita v centre Bratislavy , študovala som 6 kurzy a teraz môžem cestovať do Španielska a hovoriť všetko...

testimonial

Petra Zalesaková

Študentka

Úroveň B1:
Najlepšia španielska jazyková škola v Bratislave! Mám u nich absolvované už 4 kurzy, a neviem si ich vynachváliť...

testimonial

Alex Barot

Študent

Úroveň A1:
Ak sa chcete naučiť španielčinu, tak určite odporúčam La Latinu. V porovnaní s konkurenciou, sú lekcie...

testimonial

Júlia Hippová

Študentka